Ubytování pro studenty ve Zlíně

Studentské koleje ve Zlíně byly kompletně zrekonstruovány tak, aby dispozice pokojů vyhovovala co nejvíce potřebám studentů. Průběžnou údržbou a investicemi neustále zvyšujeme standard najemců. V roce 2019 jsme investovali do nových oken, vnitřních i venkovních parapetů a vnitřního zateplení. Společně s kompletním zateplením budovy jsme investovali do rekonstrukce střechy včetně nové izolace a nové střešní krytiny. To vše zpříjemní a zvýší komfort nájemců. Dále jsme vybudovali zcela nový výtah zn. KONE, který mohou nájemci již plně využívat. Pronajímáme nadstandardní apartmány s možností internetového připojení pro 1-2 osoby s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Celková kapacita je 204 lůžek. Přímo u budovy kolejí je za poplatek k dispozici parkoviště za vjezdovou bránou, které je prioritně vyhrazeno pro nájemce. V celé budově dbáme na soukromí, čistotu a pořádek. Univerzita Tomáše Bati UTB Zlín, Baťův mrakodrap - budova 21, kde sídlí Krajský úřad, památník Tomáše Bati, KUC - kulturní a uneverzitní centrum, sidlo Zlínské filharmonie Bohuslava Martinů s konferenčním a koncertním sálem pro 500 osob, fitness centrum, atletický stadion, plavecký areál s vnitřním i venkovním bazénem, tenisová hala, hala na badminton, hokejový stadion Berani Zlín, sportovní hala Novesta, lyžařský svah, to vše v těsné blízkosti. V docházkové vzdálenosti 500m (5. min. chůze) autobusové a vlakové nádraží ve Zlíně, náměstí Míru, Radnice, Městský úřad Zlín, Golden Apple s multikinem 500m (5.min. chůze)

SJEDNEJTE SI PROHLÍDKU, rádi Vám vše ukážeme.
+420 602 587 955
Ceník dlouhodobého ubytování
 5.000 Kč 10.000 Kč 
měsíc/ lůžko měsíc/ pokoj
PROHLÉDNĚTE SI VYBAVENÍ APARTMÁNU

Služby:

 • Internetové připojení
 • Televizní přípojka
 • Výměna povlečení
 • Opravy na pokojích
 • Úklid společných prostor

 • Výtah
 • Vývoz odpadu

 • Bezbariérový přístup
 • Převzetí a vydávání pošty

 • Doplňkový prodej
 • Místnost pro kola

 • Wellness
apartmány Zlín

Nadstandardní apartmány

studovna Zlín

Příjemné prostředí studovny

relaxace

Spousta relaxačních ploch pro odpočinek

adresa

Výborné umístění v centru Zlína

Prohlédněte si prostory

Postup pro přihlášení k pobytu

1) Objednavatel odešle vyplněnou závaznou přihlášku k ubytování na Baťových kolejích (adresa nám. T.G.Masaryka 1280, 760 01 Zlín, Česká republika.). Formulář - závazná přihláška naleznete níže v této sekci.

2) Do 5 pracovních dnů Vám bude odeslaná smlouva k ubytování a údaje k platbě.

3) Do 7 pracovních dnů po obdržení potvrzení rezervace je objednavatel povinen:

 • zaplatit částku, která je uvedena ve smlouvě o ubytování v článku II. bodě 1.
 • odeslat podepsanou smlouvu o ubytování ve dvou vyhotoveních na adresu ubytovatele Baťovy koleje, nám. T.G.Masaryka 1280, 760 01 Zlín, Česká republika. Smlouva o ubytování, kterou si objednavatel vytiskne, vyplní, podepíše a odešle, je součástí potvrzujícího emailu.

4) Připsáním celé výše částky uvedené v článku II. na účet ubytovatele a obdržením smlouvy v dané lhůtě nastává platnost a účinnost smluvního vztahu a ubytovatel je povinen zabezpečit rezervaci dle smluvených podmínek.

5) V případě, že celá částka nebude připsána na účtu ubytovatele v dané časové lhůtě a současně nebude obdržena smlouva, rezervace se ruší.

6) Požadovaná platba po potvrzení závazné přihlášky se skládá z:

 • kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu
 • a nájmu za první měsíc


Závazná přihláška

Odesláním závazné přihlášky potvrzuji, že jsem uvedl pravdivé údaje a že jsem se seznámil s jejím obsahem, i s obsahem všech dokumentů (Kolejní řád a Požární řád), a že s nimi bez výhrad souhlasím. Dále se zavazuji, že uhradím platbu (kauce + nájem za první měsíc) ve lhůtách splatnosti. Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a potvrzení rezervace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

telefon

+420 577 217 294

+420 602 587 955

adresa

nám. T. G. Masaryka 1280

760 01 Zlín

Údaje pro platbu

Korunové účty
280007644/0300 ČSOB

 

Eurový účet

2800510884/2010 Fio banka

Pro identifikaci platby je ubytovaný povinen vyplnit platební příkaz následovně: variabilní symbol – číslo ubytovací smlouvy (uvedeno na první stránce smlouvy o ubytování, která byla zaslána v potvrzujícím emailu o rezervaci), do zprávy pro příjemce uvést své jméno a příjmení.

Ubytovaný přitom bere na vědomí, že nesprávná identifikace platby jde k jeho tíži.

Důležité dokumenty