Hotel, Penzion, Apartmán

University Inn poskytuje ubytování ve Zlíně v období červenec - srpen. Nabízíme vybavené dvoulůžkové a čtyřlůžkové (rodinné) pokoje - apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. V centru Zlína a přitom obklopeni zelení navazující na park a náměstí T.G.Masaryka s překrásným výhledem na panorama Zlína. Ubytovací kapacita je 204 lůžek. Všechny apartmány mají internetové připojení a televizní přípojku. Přímo u budovy je za poplatek k dispozici parkoviště za vjezdovou bránou.

Hledáte Hotel, Penzion, Apartmán ve Zlíně? Jste na správné adrese. Ubytování, které ve školním roce využívají studenti UTB Zlín Vám rádi nabídneme v období červenec - srpen.
 
+420 602 587 955
Ceník ubytování ve Zlíně
od 900  200
pokoj 1 park. místo
PROHLÉDNĚTE SI VYBAVENÍ APARTMÁNU

Vybavení a služby

  • Internetové připojení
  • Recepce
  • Uzavřené parkoviště
  • Konferenční místnost
  • Výtah
  • Vlastní sociální zařízení
  • Drobný doplňkový prodej
  • Místnost pro kola
apartmány Zlín

Apartmány po rekonstrukci

výhodné ubytování Zlín

Výhodná cena za ubytování

relaxace

Spousta relaxačních ploch

adresa

Výborné umístění v centru Zlína

Prohlédněte si prostory

Tipy na výlet ve Zlíně a okolí

ZOO a zámek Lešná

Zlínská zoologická zahrada je nejnavštěvovanějším turistickým místem celé Moravy. Každoročně do ZOO zavítá téměř půl milionu návštěvníků. V rámci 15 českých zoo nám v návštěvnosti patří druhé místo.

Zjistit více

Baťův kanál

Baťův kanál je v současnosti využíván pouze jako turistická vodní cesta. Lidé zde tráví dovolenou, víkendové pobyty, nebo přijíždějí ve svém volném čase, aby se svezli na lodi a poznali tak další zajímavosti naší přírody z paluby lodi.

Zjistit více

Obuvnické muzeum

Stálá expozice ze sbírek Muzea jihovýchodní Moravy se nachází ve vstupu do průmyslového areálu v centru města. Prostřednictvím více než tisíce exponátů seznámí návštěvníky s historií i současností obouvání, vývojem výroby obuvi a dějinami ševcovského řemesla.

Zjistit více

Lihovar Rudolf Jelínek

Společnost Rudolf Jelínek a. s. pořádá exkurze ve svém areálu. Exkurzní trasa zahrnuje návštěvnické centrum s podnikovou prodejnou, kinosál, pěstitelskou pálenici, provoz egalizace s obřími dřevěnými sudy (zrání destilátů), stáčírnu (plnění láhví) a degustační místnost.

Zjistit více

Lázně Luhačovice

Luhačovice, to jsou v dnešní době především moderní lázně, které využívají přírodních léčivých zdrojů, příznivých klimatických podmínek ke kvalitní komplexní lékařské péči o pacienty s onemocněním dýchacího ústrojí, trávicího ústrojí, nemocí z poruch látkové výměny, poruchy pohybového aparátu.

Zjistit více

Kontaktujte nás Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odpovíme.

telefon

+420 577 217 294

+420 602 587 955

adresa

nám. T. G. Masaryka 1280

760 01 Zlín

Údaje pro platbu

Korunové účty
280007644/0300 ČSOB

 

Eurový účet

2800510884/2010 Fio banka

Pro identifikaci platby je ubytovaný povinen vyplnit platební příkaz následovně: variabilní symbol – číslo ubytovací smlouvy (uvedeno na první stránce smlouvy o ubytování, která byla zaslána v potvrzujícím emailu o rezervaci), do zprávy pro příjemce uvést své jméno a příjmení.

Ubytovaný přitom bere na vědomí, že nesprávná identifikace platby jde k jeho tíži.

Důležité dokumenty