University Inn

Hotel, Penzion, Apartmán

University Inn nabízí velmi kvalitní ubytování ve Zlíně, které můžete využít v období červenec - srpen. Nabízíme nadstandardně vybavené převážně dvoulůžkové, ale i rodinné čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. V centru Zlína na jednom z náměstí T.G.Masaryka 1280 a přitom obklopeni zelení navazující na park s překrásným výhledem na panorama Zlína. Ubytovací kapacita je 204 lůžek s možností rozšíření o přistýlky. Všechny apartmány jsou vybaveny internetovou a televizní přípojkou. Wifi je zdarma. Můžete využít služeb Wellness centra Avana (sauna, pára, spa - výřivka, masáže) a centra Péče o tělo Beauty (kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika) a také jazykové, kondiční a kreativní centrum Fit&Fun. Za poplatek je k dispozici parkoviště za vjezdovou bránou.

Hledáte Hotel, Penzion, Apartmán ve Zlíně? Jste na správné adrese. Ubytování, které ve školním roce od září do června využívají studenti UTB Zlín Vám rádi nabídneme v období červenec - srpen.
 
+420 602 587 955
Ceník / Price

od 900 Kč/ noc

from 45 Euro/ night

200 Kč/ den

10 Euro/ day
osoba/ Person parkování/ parking
PROHLÉDNĚTE SI VYBAVENÍ APARTMÁNU

Vybavení a služby

  • Internetové připojení
  • Recepce
  • Uzavřené parkoviště
  • Konferenční místnost
  • Výtah
  • Vlastní sociální zařízení
  • Drobný doplňkový prodej
  • Místnost pro kola
apartmány Zlín

Apartmány po rekonstrukci

výhodné ubytování Zlín

Výhodná cena za ubytování

relaxace

Spousta relaxačních ploch

adresa

Výborné umístění v centru Zlína

Prohlédněte si prostory

Tipy na výlet ve Zlíně a okolí

ZOO a zámek Lešná

Zlínská zoologická zahrada je nejnavštěvovanějším turistickým místem celé Moravy. Každoročně do ZOO zavítá téměř půl milionu návštěvníků. V rámci 15 českých zoo nám v návštěvnosti patří druhé místo.

Zjistit více

Baťův kanál

Baťův kanál je v současnosti využíván pouze jako turistická vodní cesta. Lidé zde tráví dovolenou, víkendové pobyty, nebo přijíždějí ve svém volném čase, aby se svezli na lodi a poznali tak další zajímavosti naší přírody z paluby lodi.

Zjistit více

Obuvnické muzeum

Stálá expozice ze sbírek Muzea jihovýchodní Moravy se nachází ve vstupu do průmyslového areálu v centru města. Prostřednictvím více než tisíce exponátů seznámí návštěvníky s historií i současností obouvání, vývojem výroby obuvi a dějinami ševcovského řemesla.

Zjistit více

Lihovar Rudolf Jelínek

Společnost Rudolf Jelínek a. s. pořádá exkurze ve svém areálu. Exkurzní trasa zahrnuje návštěvnické centrum s podnikovou prodejnou, kinosál, pěstitelskou pálenici, provoz egalizace s obřími dřevěnými sudy (zrání destilátů), stáčírnu (plnění láhví) a degustační místnost.

Zjistit více

Lázně Luhačovice

Luhačovice, to jsou v dnešní době především moderní lázně, které využívají přírodních léčivých zdrojů, příznivých klimatických podmínek ke kvalitní komplexní lékařské péči o pacienty s onemocněním dýchacího ústrojí, trávicího ústrojí, nemocí z poruch látkové výměny, poruchy pohybového aparátu.

Zjistit více

Kontaktujte nás Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odpovíme.

telefon

+420 577 217 294

+420 602 587 955

adresa

nám. T. G. Masaryka 1280

760 01 Zlín

Údaje pro platbu

Korunové účty
280007644/0300 ČSOB

 

Eurový účet

2800510884/2010 Fio banka

Pro identifikaci platby je ubytovaný povinen vyplnit platební příkaz následovně: variabilní symbol – číslo ubytovací smlouvy (uvedeno na první stránce smlouvy o ubytování, která byla zaslána v potvrzujícím emailu o rezervaci), do zprávy pro příjemce uvést své jméno a příjmení.

Ubytovaný přitom bere na vědomí, že nesprávná identifikace platby jde k jeho tíži.

Důležité dokumenty